Penzion a restaurace - Dolní Malá úpa č.p. 114

ZÁBAVA NA PENZIONU PRO HOSTY A UBYTOVANÉ

 • Herna pro děti.
 • Herna s velkým kulečníkem.
 • Herna stolního tenisu.
 • Samostatné posezení u krbu v kuřárně.

Snídárna je oddělena od restaurační části, tak hosté penzionu mají své pohodlí Stylový sklípek nabízí výborná vína, ale také míchané koktejly

Herna nabízí kulečníkový stůl, šipky a stolní fotbálek Lyžárna, v létě fungující jako úschovna kol.

Aquaparky v Karpaczi

 • Přesně 21 km, respektive 24 km (asi 30 minut jízdy autem) z polské strany pod Sněžkou, leží horské městečko Karpacz... V něm se krom jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.

  V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce...

  Jen trochu z cen pro představu: dospělý 1 hodina 18 Zl, 2 hodiny 30 Zl, 3 hodiny 40 Zl, dítě 3-7 let 1 hodina 14 Zl, 2 hodiny 25 Zl, 3 hodiny 30 Zl... Tyto ceny do poledne, po poledni dospělý platí za 1 hodinu 25 Zl, za 2 hodiny 40 Zl, za 3 hodiny 40 Zl a děti za 1 hodinu 19 Zl, 2 hodiny 30 Zl, 3 hodiny 35 Zl. Celodenní vstup je pro dospělé 55 Zl a pro děti 40 Zl. Vodní svět je otevřen od 8 hodin do 21 hodin každý den.

  Z Pomezek pojedete směr Kowary (asi 14 km), v Kowarech odbočíte na Karpacz. Při vjezdu do Karpacze uhnete vlevo (směr kostel Wang) a asi po 1 km druhá možná odbočka vlevo k hotelu SANDRA.

  Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny - dospělí 30,-Zl , děti do 12 let 15,-Zl a děti do 4 let zdarma za 1,5 hodiny, každá další půlhodina za 5 Zl - Vás vybaví voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou...), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.

  K hotelu Golebiewski po vjezdu do Karpacze pokračujete až nahoru směr kostel Wang.

  Zkrátka příjemná změna nejen při nepříznivém počasí v Malé Úpě....